وبلاگ سایت آرسا استیل وبلاگ سایت آرسا استیل .

وبلاگ سایت آرسا استیل

نرده و حفاظ

نرده و حفاظ
بالکن؛ پاسیو و حیاط خلوت اجزایی از خانه هستند که اغلب اهمیت خاصی برای آن ها قائل نیستیم و نهایتا در پی تمیزی و پاکیزگی آن ها بوده ایم.
این مکان های به نظر کم اهمیت، با تزیینی اصولی، حرفه ای و البته نه با خرج و هزینه های گزاف تاثیری اعجاب انگیز در دکوراسیون منزل یا اداره و نیز بر روی ساکنین و میهمان آن جا خواهد داشت.
مطابق سلیقه می توانید از نرده و حفاظهایی با متریال چوب، شیشه، استیل و… استفاده کنید. اما پیشنهاد ما جنس استیل است. با بکارگیری نرده ها و حفاظ های استیل که هم دوام زیادی دارند و هم با مدل های مدرن امروزی زیبایی خیره کننده به بالکن، پله و حیاط خلوت می دهد، گام بزرگی در جلوه بخشیدن به دکوراسیون برداشته اید.
گروه صنعتی آرسا استیل در این مقاله قصد دارد 10 نوع نرده و حفاظ را معرفی نماید. با ما همراه باشید.

گروه صنعتی آرسا استیل

نرده استیل / پله استیل / حفاظ استیل و …
نرده و حفاظ بالکن چوبی
در آپارتمان هایی که بیس دیزاین آن ها چوب و یا رنگهای قهوه ای و مشابه چوب است کاربرد دارد. در رستوران های سنتی نیز این نوع نرده و حفاظ ها استفاده زیادی دارند.

فلاور باکس یا نرده و حفاظ بالکن و تراس؟
در برخی مکان ها یکی کردن نرده ها و فلاور باکس ها در فضای بالکن بهترین نوع طراحی به نظر می رسد. شاید مجبور باشید هزینه ای بیشتر را تقبل کنید اما به زیبایی و کاربردی بودن آن می ارزد.
در این طرح خلاقانه نمای درونی و بیرونی ساختمان جلوه ای بی نظیر پیدا خواهد کرد و هیچوقت از تصمیمی که گرفته اید پشیمان نخواهید شد.

نرده بالکن هنرمندانه
می توانید به نرده ها به چشم یک اثر هنری بنگرید. طرحی را از خودتان و یا با کمک اهل فن در نظر بگیرید، آن را روی کاغذ حک کنید و به متخصصان نصب و اجرا تحویل دهید. اغلب افراد برای طرح های خلاقانه خود جنس استیل، فلز و چیزی شبیه فرفوژه را در نظر میگیرند. این نرده استیل و حافظ استیل ها جلوه ای بی نظیر به ساختمان می دهند و شما با هر بار دیدن آن به خود افتخار می کنید. این لذت وصف نشدنی را تجربه کنید.

نرده بالکن شیشه ای
طراحی نرده هایی از این جنس را معمولا تنها معماران برجسته و حرفه ای بر عهده می گیرند. اجرای این نوع طرح ها نیز کار هر کسی نیست. در سطح استان تهران و خصوصا در رستوران های مدرن و گردان این نوع نرده و حفاظ ها را زیاد دیده اید. که در نوع خود بی نظیر و خیره کننده هستند.

نرده بالکن و حفاظ تراس های کلاسیک
تراس های کلاسیک و نوستالوژی. چه شود !
کمتر کسی پیدا می شود که با دیدن این نرده ها حس و حالی عجیب پیدا نکند.
چشمانتان را ببندید و این بالکن ها و نرده های با طرح قدیم را تصور کنید و دیگر هیچ.

نرده بالکن و حفاظ تراس فلزی
معمول ترین و متداول ترین انواع نرده تراس و حفاظ بالکن، نرده استیل ، حفاظ استیل و پله استیل هستند. این نوع نرده ها معمولا از سرهم کردن و شکل دادن به انواع پروفیل ها تولید می گردند.
نرده استیل و فلزی و وسایلی از این متریال با هر قیمتی و طرحی که بخواهید قابل اجرا هستند.و حتی میتوانید آن ها را با دیگر انواع مثل شیشه و فلز با هم ترکیب کنید. می توانید در نوع ساده آن ها را سفارش دهید. همچنین می توانید از مدرن ترین اشکال ان استفاده کنید.

فرفوژه
بله فرفوژه ها هم از کاربردی ترین و متداول ترین انواع نرده و حفاظ هستند. از این نوع به دلیل حال و هوایی که به خانه ها می دهند اغلب در ساختمان های کلاسیک استفاده می شود.

نرده بالکن و حفاظ تراس کابلی
کابل های پیش تنیده هم جزو مواد و مصالحی هستند که برای تولید نرده هایی شیک و زیبا و چشم نواز از آن ها استفاده کرد. اصلا بالکن و حفاظ تراس خانه شما می تواند یک سازه کابلی باشد که اتفاقا جلوه ای مدرن و جذاب را بوجود خواهد آورد.

نرده و حفاظ | آرسا استیل

****ایده های خلاقانه و انواع و مدل های از پیش تعیین شده برای طراحی و اجرای نرده و حفاظ و پله ها بسیار زیاد است. اما سخن را همینجا کوتاه می کنیم و انتخاب را به شما واگذار می کنیم. برای مشاوره و ارائه ایده و مدل های متناسب با ساختمان مد نظر شما با کارشناسان مجموعه آرسا استیل تماس حاصل نمایید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۹:۱۷ توسط:وبلاگ سایت آرسا استیل موضوع: نظرات (0)